Salon sprzedaży nowoczesnych lamp i oświetlenia Lumigo

Firma Lumigo zajmuje się dystrybucją oraz sprzedażą nowoczesnych lamp i oświetlenia w technologii LED, ale także tych z rozwiązaniami inteligentnymi. Posiadamy szereg produktów do nowoczesnych wnętrz, ale i także oświetlenie ogrodowe, które możesz spersonalizować według własnych wymagań i potrzeb. Lumigo działa na rynku polskim od przeszło 5 lat i stale rozwija wachlarz swoich produktów. Obecnie posiadamy aż 10000 lamp nowoczesnych, które cieszą się popularnością także i za granicą. W ofercie mamy kikudziesięciu producentów oświetlenia dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić modele w wielu stylach i detalach.

Sprawdź nasz salon internetowy Lumio.pl lub zamów najnowsze katalogi oświetlenia.

Oferta na nowoczesne oświetlenie od Lumigo

W swoich produktach posiadamy wiele typów oświetlenia nowoczesnego. Są to:

  • nowoczesne lampy wiszące
  • lampy sufitowe, reflektory, oczka, spoty
  • żyrandole, kinkiety, lampy stołowe oraz podłogowe

W katalogach znajdziesz szeroką stylistykę kolorystyczną i designerską. Jedne lampy wykonane są z tworzyw sztucznych, drewna, szkła, stali, chromu czy niklu. Dużą popularnością cieszą się komplety, dzięki czemu nie musisz szukać żyrandola, kinkietu czy lampy sufitowej tak by pasowały do siebie. Komplet zapewni Ci dobre połączenie dzięki czemu pomieszczenie będzie wyglądało spójnie.

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami oraz działem handlowym Lumigo. Zapraszamy także do salonu stacjonarnego w Puławach.

Szczegóły na stronie: https://lumigo.pl/rodzaj/lampy-nowoczesne/

Dane firmy:
Lumigo
ul. Piłsudskiego 85, 24-100 Puławy
NIP 7162819159
Tel: 730-005-454